На початку червня 2020 року у місті Вінниці розпочалися навчально-тренувальні збори з різних видів спорту. В умовах карантину кількість спортсменів, що беруть участь у зборах є обмеженою.

Першими, хто відновив свої тренування, стали гравці вінницьких клубів із хокею на траві, які, окрім виступів за свої команди, входять також до складу Національної збірної України.

Протягом 1-14 червня у місті Вінниці проводили навчально-тренувальні збори з футболу серед жінок. У них взяли участь 20 спортсменок, що обумовлено рекомендаціями щодо дотримання карантинних обмежень. Головною метою навчально-тренувальних зборів стала підготовка команди до участі у Чемпіонаті України.

У цей же період відбувається навчально-тренувальний збір з хокею на траві серед чоловіків. Збори також обумовлені підготовкою команд до участі у Чемпіонаті України, на якому вінницькі колективи стабільно яскраво виступають, показуючи високі результати. Участь у заході беруть 27 спортсменів.

Окрім командних видів спорту, навчально-тренувальні збори проводять вінницькі сумоїсти. Вони також демонструють високі результати на Всеукраїнському та Міжнародному рівні. Збірна Вінницької області традиційно привозить із турнірів низку нагород, зокрема й найвищого ґатунку. Участь у навчально-тренувальному зборі з сумо беруть 15 спортсменів. Вони, як і вищезазначені колективи, готуються до участі у Чемпіонаті України.

Андрій МАКРУШИН 

SHARE