Протистояння між «МХП-Вінниця» і чинними чемпіонами України «Барком-Кажанами» (Львів) вважалося центральним в третьому турі чемпіонату України з волейболу (Суперліга). Матчі завершилися із протилежними результатами – 2:3 і 3:2.

Тренерська рокіровка

   Можна лише здогадуватися, яке хвилювання відчував граючий тренер Костянтин Рябуха, на плечі якого випала величезна відповідальність після несподіваної відставки Васіфа Талібова. Проте, схоже, його партнери поставили собі за мету будь-що не підвести його, хоча помилок також вистачало (особливо на подачах, де, зокрема, «Кажани» протягом двох днів начудили добрих 35 разів, тоді як їхні опоненти – 24 рази).

   Узагалі сценарії обох поєдинків вийшли досить схожими. Обидві команди спробували на повну потужність використати таланти своїх основних бомбардирів, і це їм вдалося. Судіть самі: у вінничан Віктор Шаповал загалом записав до свого активу 41 очко, Дмитро Сухінін – 36, а у львів’ян «вистрілило» тріо Юрій Томин (43 очки) – Олег Шевченко (39) – Євген Кісілюк (34).

Останнє слово – за вінничанами

   Щоправда, у першому протистоянні львів’яни цілком могли довести справу до перемоги ще у четвертому сеті. Але якимось дивом потрійний матчбол не використали. Натомість у повторному поєдинку вже підопічні Угіса Крастіньша були змушені рятуватися після двох програних сетів. Зате на тай-брейку «кажани» знову видали дива нерозважливості у кульмінаційні моменти, розтринькавши шалену перевагу – 10:5, а за тим і подвійний матчбол – 14:12. Останнє слово залишилося за підопічними Костянтина Рябухи.

   Отже, «МХП-Вінниця» зберіг одноосібне лідерство, а «Барком-Кажани» цю нагоду втратили.

SHARE