Відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області розпочало реалізовувати новий Всеукраїнський проєкт «Моя олімпійська мрія», який започаткований цогоріч для більш широкої популяризації олімпійських ідеалів та цінностей, здорового способу життя й спонукання до спортивних амбіцій вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

     На тренування молодих гандболістів МДЮСШ №3 міста Вінниці завітав голова регіонального відділення НОКУ Павло Хникін. В секції гандболу міської спортивної школи налічується 160 дітей. Старший тренер школи Юрій Чурбаков також в минулому був вихованцем цієї школи, а зараз з ентузіазмом тренує дітей та молодь, які мріють стати видатними спортсменами.

     Павло Хникін розказав про свої дитячі мрії та, як вони змінювались завдяки спорту, досягненням та націлив хлопців завзято реалізовувати усі свої задуми, ставати спортсменами високого, міжнародного рівня, змінювати своє життя на краще, бути здоровими, щасливими, успішними та досягати своєї мети, не дивлячись ні на які перешкоди. Був присутній під час тренування з гандболу, а згодом пригостив спортсменів водою  «Моршинська» та дав декілька порад з приводу підтримки один одного у команді. По закінченню заходу було передано комплект м’ячів від Національного Олімпійського комітету України та зроблене фото на згадку.

     Хто знає, можливо скоро ці спортсмени також будуть прославляти Україну на міжнародних аренах, відчувши натхнення на здійснення мрій!

                         

                                                                                           Лана Свєтлова

SHARE