Сьогодні, 11 серпня, другий і останній вінницький боксер вибув з Олімпіади. Нагадаємо, першим вилетів Денис Солоненко (в попередньому поєдинку вагової категорії до 81 кг).
На Миколу Буценка (до 56 кг), призера чемпіонатів світу та Європи, покладалися значні сподівання в плані боротьби за медаль. Але він в стартовому бої програв марокканцю Мохамеду Хамуту.

Перший раунд видався дуже важким, оскільки боксери не могли вловити стиль один одного. Удари не влучали в ціль і загалом було занадто багато незрозумілих дій в ринзі від обох. В останньому раунді у діях Буценка з’явилось більше впевненості, але на кінцевий результат це не вплинуло. Отже, один суддя дав нічию (28-28) , інші – віддали перемогу  Хамуту (30-26, 29-27).

На Олімпіаді виступатимуть ще три вінницькі олімпійці. Ось календар їх виступів.

Понеділок. 15 серпня. Легка атлетика, жінки. Біг 400 метрів з бар’єрами. Раунд 1. Олена Колесниченко

Вівторок, 16 серпня. Легка атлетика, жінки. Біг 100 метрів з бар’єрами (перший раунд). Олена Яновська.

Легка атлетика, жінки. Біг 400 метрів з бар’єрами. Півфінал. Олена Колесниченко.

Середа, 17 серпня.

Легка атлетика, жінки. Біг 100 м з бар’єрами, ½ фіналу, фінал, Олена Яновська.

 

Четвер, 18 серпня.

Легка атлетика, жінки. Біг 400 метрів з бар’єрами. Півфінал. Олена Колісниченко.

П’ятниця, 19 серпня.

Веслування на байдарках та каное, жінки К-4, 500 м, ½ фіналу. Світлана Ахадова (з нею в байдарці-четвірці Інна Грищун, Марія Повх, Анастасія Тодорова).

 

Субота, 20 серпня.

Веслування на байдарках та каное. Жінки К-4. 500 м, фінал. Світлана Ахадова (з нею в байдарці – четвірці Інна Грищун, Марія Повх, Анастасія Тодорова).

73489

 

 

SHARE