25 жовтня у Вінниці знову працювала «Олімпійська лабораторія». В рамках проекту НОК України #OlympicLab за підтримки The Coca-Cola Foundation було реалізовано один з його напрямків «Ментальне тренування». Захід організувало відділення НОК України у Вінницькій області. Він пройшов на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку.

   На зустрічі із учасником Олімпійських ігор (із легкої атлетики) Михайлом Книшом були присутні викладачі і близько 40 студентів Вінницького торговельно-економічного коледжу, які дружать зі спортом. Її також допомогли провести відповідальний секретар відділення НОКУ Інна Бугаєва і викладачка Вінницького торговельно-економічного інституту  , відома легкоатлетка Юлія Чехівська.

   Олімпієць розповідав про аутотренінг, ідеомоторне тренування, психологічне налаштування на змагання. Михайло Книш ознайомив студентів з особливостями роботи нервової системи. Зокрема, як за допомогою самонавіювання і аутотренінгу можна приводити себе в «бойову готовність». А також, як за допомогою фізичних вправ оптимізувати нервову систему для кращого розвитку мислення.

   Молоді люди задавали багато запитань, на які отримали і корисні вичерпні відповіді. Натомість вони обіцяли працювати на самовдосконаленням, щоб покращувати свою фізичну і психологічну форму.

   Учасникам «Олімпійської лабораторії» вручили олімпійські сувеніри відділення НОК України у Вінницькій області. Вони також взяли участь у вікторині на спортивну тематику, де за вірні відповіді отримували футболки.

SHARE