У Вінниці 17 – 18 вересня пройшов Всеукраїнський баскетбольний меморіальний турнір пам’яті тренера Сергія Бєлобородова. Змагання відбулися в спортивній залі міської СДЮШОР з баскетболу за підтримки міського спорткомітетету, відділення НОК України і депутата Вінницької міської ради Олександра Парвадова.

На чолі з Сергієм Бєлобородовим команда «Вінницькі Зубри» вдало виступала в чемпіонатах України (вища ліга). Зокрема, двічі здобувала срібні медалі і двічі «бронзу». Сергій Сергійович, як тренер збірної України, привів її до бронзових медалей чемпіонату Європи серед поліцейських. Він також 11 років був директором  Вінницької СДЮСШОР з баскетболу.

На меморіал приїхали колишні провідні гравці «Вінницьких Зубрів» – майстри спорту Дмитро Подоляка та Дмитро М’який. Вони зі сльозами на очах згадували Сергія Бєлобородова і часи, коли під його керівництвом команда яскраво виступала у вищій лізі України.

«Вінницькі Зубри» виграли всі матчі і здобули золоті нагороди меморіалу. Інші призові місця посіли БК «Житомир» та СДЮСШОР (Вінниця). Четверте місце зайняла команда «Київ-академія». В турнірі команди грали за коловою системою.

– Ми задоволені спортивною формою нашої команди. Готові відновитися у професіональному баскетболі. На жаль,  фінансування для цього поки немає, – сказав граючий головний тренер «Вінницьких Зубрів» Микола Здирка.

Окрім нагородження в командному заліку, було вручено спеціальні призи кращим за амплуа. Їх встановив співорганізатор турніру Олександр Парвадов.

– Сергій Бєлобородов близько 40 років розвивав баскетбол у Вінниці. Тому дуже правильно, що його пам’ять вшановують турніром. У наших подальших планах – проведення меморіалів двох найвідоміших вінницьких баскетболістів – чемпіона світу Геннадія Чечуро і гравця збірної СРСР і України Дмитра Новикова, – розповів Олександр Парвадов. – Також я планую провести турнір ветеранів з настільного тенісу (спільно з Вінницьким технічним коледжем) і відкритий шаховий чемпіонат (на базі юнацького клубу «Романтик»

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

SHARE