У Вінниці 19 червня провели традиційний турнір із шахів, присвячений пам’яті генерала Олексія Бутовського. Він є патріархом розбудови олімпійського руху в Україні, відомим вченим у сфері фізичного виховання і спорту, соратником П’єра де Кубертена. Змагання несподівано завершилися перемогою наймолодшого учасника.

     Турнір відбувся під патронатом відділення НОК України у Вінницькій області. Також допомогли його провести меценати Андрій Джус і Андрій Козак.
Грали просто неба. Загалом за медалі змагалися 23 шахісти різного віку. Переможцем в загальному заліку досить несподівано став п’ятирічний шахіст Артем Кучер, який переміг в усіх п’яти турах.  Він – вихованець шахового клубу «Романтик», що є філією МДЮСШ № 6. Шахами займається менше року. Артем мріє стати чемпіоном планети серед дітей. Вже має партнера на своєму спортивному шляху (магазин дитячого одягу «SLANG» у ТРЦ «Мегамолл»).

     Позаду чемпіона залишилися призери юнацьких чемпіонатів області минулих років, яких Артем подужав в особистих зустрічах. Срібну нагороду виборов Родіон Зіньківський, бронзову – Володимир Шафір. Трійку кращих серед дівчат склали Маргарита Швець, Анна Женна і Крістіна Бауман.

     Також вшанували призерів по різним спортивним розрядам і серед безрозрядників. А взагалі набори призів обласного відділення НОК України і меценатів отримали всі учасники, а також юні глядачі.

     Продовжилося спортивне свято майстер-класом із гольфу, рухливими іграми і футбольним матчем за участі дітей і татусів, які саме в цей день відзначали власне свято. Також цікавою виявилася розповідь спеціального гостя – «крижаної людини», прихильника здорового способу життя і популярного блогера-мотиватора Андрія Козака. Він поділився досвідом і реалізації поставлених цілей, а також дав цінні поради щодо поведінки дітей і дорослих під час війни.

Михайло Шафір

SHARE