nocvn5586

2 – 3 червня у Вінниці, на стадіоні школи № 34, проходив 19-й турнір пам’яті Миколи Негрєєва. В молодості Микола Петрович був гравцем вінницької футбольної команди майстрів, а в подальшому успішно тренував юних футболістів. Змагання організували обласні федерація футболу, управління з питань сім’ї, молоді та спорту, відділення з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, ДЮСШ Блохіна-Бєланова

На змагання завітали вісім команд – з Житомира, Бердичева і Жмеринки і Вінниці. Деякі міста були представлені кількома колективами.

На поле виходили футболісти 2002 – 2003 р.н. Змагалися в двох підгрупах, після чого пройшли стикові ігри.

– Наші команди різного віку успішно виступають в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України. А турніри-меморіали слугують підготовкою до цих офіційних змагань, – сказав провідний тренер Вінницької ДЮСШ Блохіна-Бєланова Іван Подзігун.

– Футбол – один з наймасовіших видів спорту на Вінниччині. Це один з найкращих видів рухової активності для дітей. Тому футбол входить до всіх комплексних спортивних заходів – серед школярів, ПТНЗ, вишів. Ми проводимо такі змагання протягом всього навчального року в кілька етапів, – наголосив начальник відділення з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Геннадій Бочаров.

Директор ДЮСШ Бердичева (Житомирська область) Олександр Подгорчук розповів, що його вихованці регулярно приїздять на турніри до міста над Бугом і запрошують вінничан на аналогічні змагання до себе.

– Наші учні і тренери – дружать. Ми також іноді допомагаємо ДЮСШ Блохіна-Бєланова – надаємо своїх провідних гравців для виступів в Дитячо-юнацькій футбольній лізі України, – повідомив Олександр Подгорчук.

Переможцем стала команда ДЮСШ Блохіна – Бєланова (тренери Олександр Дусанюк і Микола Загоруйко). В фінальному матчі вона виграла у ДЮСШ (Жмеринка) з рахунком 2:0. Третє місце здобула команда ДЮСШ Бердичева. Кращі колективи і гравці отримали медалі, кубки і грамоти від організаторів.

nocvn5583 nocvn5582 nocvn5581 nocvn5580 nocvn5579 nocvn5578 nocvn5577 nocvn5585 nocvn5584 nocvn5588 nocvn5587