Сьогодні за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України Вінницької області було організовано аж п’ять Олімпійських уроків. Такі заходи, зокрема, відбулись у дитячому дошкільному закладі та школі-гімназії міста Томашполя, загальноосвітніх школах селищ Липівка та Комаргороду, а також у школі-гімназії №29 міста Вінниці. На останньому була присутня вінницька олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту з веслування на байдарках і каное Інна Осипенко-Радомська, яка розповіла учням про себе, свій шлях у Великому спорті, про прагнення бути найсильнішою в світі.

      Решту уроків відвідав голова відділення НОК України, двічі срібний призер Олімпійських ігор з плавання Павло Хникін, разом із головою Томашпільської селищної ради Валерієм Немировським, начальником відділу освіти, спорту, культури та туризму Томашпільської ОТГ Ігорем Ярошем та чемпіоном України з легкої атлетики Григорієм Слободяном.

     Своєю спритністю та неймовірною щирістю емоцій вражали дошкільнята. Вони брали участь в конкурсі малюнків, веселих естафетах та перетягуванні канату, робили ранкову зарядку та запустили у небо п’ять кульок кольору олімпійських кілець з паперовими птахами на знак миру та любові до спорту.

     Інші уроки пройшли також дуже активно та цікаво. Так, наприклад, учні Томашпільської школи-гімназії грали у футбол, гандбол, брали участь в естафетах та рухливих іграх; більшість школярів селища Липівка змагались в забігу, естафетах, а решта учнів дружньо за них вболівали; учні школи села Комаргород взяли участь в «малих олімпійських іграх», де показували свої інтелектуальні знання на тему «Олімпійські ігри», змагалися в естафетах та провели матч з волейболу. Таким чином, у сьогоднішніх Олімпійських уроках були задіяні близько 700 учасників.

     Всі заклади отримали футбольні та волейбольні м’ячі, олімпійські щоденники та інші пам’ятні сувеніри.

                                                                                                    Лана Свєтлова

SHARE