З 22 по 28 березня у місті Манчестері (Велика Британія) відбувся кубок світу з пауерліфтингу. Збірна команда України в складі 10 спортсменів (8 жінок та 2 чоловіка) посіла 2 місце за загальною кількістю нагород серед 22 країн світу та 125 атлетів.

Вінничанка та представниця Вінницького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» – Мар’яна Шевчук – стала чемпіонкою світу та встановила новий світовий рекорд – 132 кг, покращивши свій же попередній результат – 131 кг.

Загальний  здобуток збірної України – 10 медалей, 2 з яких золоті, 6 срібних та 2 бронзові, а також – один рекорд світу!

Вітаємо Мар’яну зі світовим рекордом та чемпіонським званням на кубкові світу!

Бажаємо успішної підготовки на шляху до Токіо-2020!