41-річний вінничанин Андрій Козак другий рік обходитися без верхнього одягу. Всю зиму він ходить в одній футболці або  сорочці із короткими рукавами. 25 грудня унікальний спортсмен провів майстер-клас для юних вихованців вінницького шахового клубу «Романтик», який є філією МДЮСШ № 6.

     Андрій Козак, якого ЗМІ називають «крижаною людиною», поспілкувався з юнаками і дівчатами на тему спортивної психології. Він розповів, як досягати успіху в житті і спорті. Надав рекомендації, як вести здоровий спосіб життя, зменшити до мінімуму шанси заразитися коронавірусною інфекцією, надав підказки щодо правильного харчування. Завершився майстер-клас дружнім футбольним поєдинком за участі «крижаної людини». Як виявилося, Андрій Козак, досить добре знайомий із грою № 1 та залюбки демонстрував дітям свою техніку. Андрій Козак дружить зі спортом із дитинства. В юності він займався футболом, тенісом, важкою атлетикою, спортивною ходьбою, пізніше захопився загартуванням. А рік тому вирішив робити те, чому майже немає аналогів.

     Він прагне, аби люди наслідували його приклад. Вважає своє загартування наслідком ментальних змін. У цьому році Андрій Козак ще почав регулярно бігати, а також відмовився від послуг будь-якого транспорту. По справам і на роботу «крижана людина» ходить пішки.

     Пан Козак є державним службовцем. Він працює в Департаменті інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Михайло ШАФІР

SHARE