Фінішував Всеукраїнський конкурс телевізійних спортивних програм «Світ спорту». Його організував НОК України.

       За підсумками конкурсу нагородили два дуети магістрів Вінницького державного педагогічного університету (ВДПУ). Це Ірина Мірошниченко-Сергій Семчук, Ольга Дідик-Вадим Паламарчук. Майбутні телевізійники зробили для конкурсу сюжети про гімнастику на повітряних полотнах та про спортивне життя в університеті. Їхнім керівником був завідуючий кафедрою журналістики, реклами та зв’язків із громадськістю ВДПУ Віталій Гандзюк (на фото разом із дипломами своїх вихованців).

       – Під час вивчення дисциплін «Проблематика ЗМІ» і «Журналістські професії» певна кількість занять надається на опанування специфіки роботи спортивного кореспондента, оглядача, коментатора, – каже Віталій Гандзюк. – Сюжети для конкурсу телевізійних спортивних програм «Світ спорту» студенти знімали на власну фотоапаратуру і монтували на власних персональних комп’ютерах.

       У ВДПУ є цілий курс телевізійної журналістики, викладання якого забезпечує Вадим Мазурик, представник Нацради з питань телебачення і радіомовлення. – Наші студенти проходять телевізійну практику на місцевих телеканалах. Під час неї вони отримують практичний досвід. Адже власної телестудії у ВДПУ, на жаль, немає, – пояснює Віталій Гандзюк.

SHARE