Навчально-тренувальні збори юних спортсменів спортивного клубу з греко-римської боротьби «Золотий Лев» відбулися на березі Чорного моря у селі Курортне (Одеська область). Проходили вони завдяки підтримці ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області», батькам спортсменів та організаторам зборів. Проводив щоденні тренування для дітей Майстер спорту України Ілля Бугаєв, який виховував у спортсменів силу волю та духу, спонукаючи їх долати труднощі на шляху до подальших досягнень.

   Юні борці виконували різноманітні вправи, багато бігали, розвиваючи свою витривалість та підтримували одне одного. Завдяки навчально-тренувальним зборам вони зрозуміли, що таке підтримка і можливість покластися на когось. За словами батьків: «Діти поводили себе, як справжня сім’я, де усі стоять одне за одного горою».

   Вдалося поєднати тренування і відпочинок, оскільки збори тривали тиждень. Спортсмени отримали подарунки від ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області», а також збагатилися позитивними емоціями. http://відео

 

SHARE