Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів відбувся на стадіоні МДЮСШ №1 міста Вінниці протягом 24-25 липня. Участь у змаганнях взяли 150 спортсменів із 10 районів області, а також  з Хмельницької, Чернівецької, Рівненської, Житомирської, Харківської, Одеської областей.

Спортсмени виступали в індивідуальних дисциплінах а також здобували очки в загальнокомандний залік. Загалом, на турнірі були представлені такі дисципліни: біг на 100 м з/б (жінки), біг на 110 м з/б (чоловіки), біг на 400 м з/б,  , біг на 100, 200, 400, 800, 1500, 3000 м, естафетний біг 4*100 м та 4*400 м, стрибки у висоту, стрибки із жердиною, стрибки у довжину, штовхання ядра (7, 260 кг – для чоловіків – дорослих, 6 кг для чоловіків – юніорів, 4 кг – для жінок), метання списа (800 гр. – для чоловіків, 600 гр. – для жінок), метання диска (2 кг – для чоловіків – дорослих, 1.75 кг – для чоловіків – юніорів, 1 кг – для жінок).

Деяким спортсменам вдалося продемонструвати на турнірі результати Майстрів спорту України, а також кандидатів у майстри спорту України. Роман Кокошко із Одеської області штовхнув ядро на 19,95 метра, виконавши норматив Майстра спорту і здобувши перемогу у цій дисципліні. Еміль Ібрагімов став першим у забізі на 100 метрів серед чоловіків, продемонструвавши результат 10,69 секунди, що є показником Майстра спорту.  Олена Жмур із Вінницької області посіла перше місце серед жінок у стрибках у висоту (1,75 м.) – кандидат у майстри спорту. Результати КМС також показали: Марія Черкас із Вінницької області, яка стала переможницею забігу на 100 метрів (12,19 секунди); Андрій Краковецький – перше місце у забізі на 1500 метрів серед чоловіків (3:47.73 хв.), Василь Коваль – друге місце у забізі на 1500 метрів серед чоловіків (3.51:35 хв.). Також, Андрій Краковецький продемонстрував результат КМС у забізі на 800 метрів серед чоловіків, посівши там перше місце (1:52.81 хв.).

Вперше, на чемпіонаті Вінницької області з легкої атлетики було застосовано фотофініш. Його використали для визначення переможця у забізі на 800 метрів серед жінок. У результаті, Тетяна Дорошенко (Вінницька область) стала першою, продемонструвавши результат 2:17.20 хв., а Юлія Чехівська (Вінницька область) стала другою, із результатом 2:17.24 хв.

У командному заліку першість отримала команда міста Вінниці, друге – представники Козятинського району, а третє – місто Козятин. Також, представники спортивних шкіл отримали навчальні програми з легкої атлетики для ДЮСШ, СДЮСШОР.