Паратхеквондисти Ладижина продовжили свою серію перемог на міжнародному рівні. 30 січня у Сполучених Штатах Америки завершились онлайн-змагання серії «А» чемпіонату світу з бойових мистецтв “Martial arts World championship-2021”. У цих змаганнях Україну представляли спортсмени Ладижинського спортивного клубу «Сіндо» і Вінницької ДЮСШ «Інваспорт», члени збірної команди України з тхеквондо WT (УОРА) Дарія Мигулько та Владислав Антонюк.

     За результатами у скарбничці нашої команди по одному золоту та сріблу. В змаганнях серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату Дарія Мигулько стала чемпіонкою світу (вже вп’яте), а Владислав Антонюк на цих змаганнях виборов срібну нагороду.

    -Наші чемпіони продовжують рухатися вперед, незважаючи на «вибрики долі». Неважливо, що їх облич не буде на біґ-бордах країни і міста, проте вони вже в історії світового спорту. Дякую батькам спортсменів за віру в нас та фінансову підтримку участі у змаганнях наших параатлетів. Дякую моїй команді за підтримку та довіру до мене, як тренера. Разом – ми сила, – прокоментував результати тренер призерів світового змагання Сергій Брушніцький.

                                                                                                      Михайло Шафір

SHARE