nocvn56399

Першого жовтня відбувся відкритий чемпіонат Вінницького кооперативного інституту з важкої атлетики, який отримав назву «Кубок Івана Лозовського». Це тренер з важкої атлетики ДЮСШ «Колос», який багато років плідно працює на базі цього навчального закладу.

Змагання зібрали понад два десятки провідних спортсменів Вінниці і сусідніх районів, серед них були навіть майстри спорту. Високі результати показали вихованці МДЮСШ № 5 і ОДЮСШ «Колос». Серед жінок не було рівних 33-річній вінничанці Майї Ліщенко, яка повернулася в спорт після 3-річної перерви.

– Ці змагання були започатковані минулого року, напередодні мого 75-річчя. Вони проходять за підтримки спортивного клубу «Гамбурзькі ведмеді» (Німеччина). В них приймають участь мої вихованці та сильніші важкоатлети Вінниччини. На жаль, з різних причини зараз не приїхали штангісти зі Жмеринки і Тульчина, – розповів почесний майстер спорту Іван Лозовський.

Серед почесних гостей Кубку були ректор Вінницького кооперативного інституту Анатолій Драбовський, майстер спорту СРСР Віктор Войцехівський (Липовець), заслужений тренер Росії Іван Куліжніков, чемпіон світу серед студентів Костянтин Соцков. Вони привітали спортсменів і взяли участь у нагородженні призерів змагань.

– Ще не так давно, 5 років тому, Іван Лозовський прийшов до нашого інституту і запропонував тренувати тут важкоатлетів. З того часу в цьому залі виховали багатьох сильних штангістів. Тому саме на честь легенди спорту Івана Лозовського і започатковано цей турнір, – сказав Анатолій Грабовський.

– Чемпіони виростають не там, де гарні умови для тренувань, а де є трудолюбивий колектив і гарні тренери. Тому нерідко відомі спортсмени виходили зі підвалів – таких, як цей зал штанги у кооперативному інституті. Хотілося, щоб тут виховали не тільки майстрів спорту, а й хоча б одного олімпійського чемпіона чи призера, – наголосив Костянтин Соцков.

Старший тренер спортивного клубу «Гамбурзькі ведмеді» Іван Куліжніков розповів, що він і надалі підтримуватиме і спонсоруватиме Кубок Івана Лозовського. І планує організувати очну матчеву зустріч штангістів Вінниці і Гамбурга.

nocvn56403 nocvn56404nocvn56411 nocvn56412 nocvn56407 nocvn56408 nocvn56409 nocvn56410 nocvn56400 nocvn56401 nocvn56402  nocvn56405 nocvn56406