Вінничанин Кирило Вербицький – володар Кубку світу із годзю-рю карате. Йому лише 9 років.

   – Мені подобається займатися змішаними єдиноборствами. Адже я прагну вміти захистити себе та інших, хто цього потребує. До речі, це вже не раз доводилося робити, і вдало, – розповідає Кирило Вербицький.

   На нещодавньому Кубку світу виступали каратисти із 15 країн. Кирило Вербицький там виграв два бої – у бійців з Ужгорода та Одеси. Перший із них – лише за 30 секунд! Другий – в додатковому раунді. Ці звитяги принесли йому золоту медаль.

   – Мій коронний удар рукою – «крюк». Водночас нерідко перемагаю за рахунок вдалих кидків. Мрію стати дуже сильним, коли виросту, – продовжує Кирило. Володаря Кубку світу на тренуваннях переважно не ставлять у спаринги і з однолітками, а зі спортсменами на рік-два старше. Виділяється Кирило Вербицький і на шкільних уроках фізкультури. Каже, що може віджатися за один підхід 100 разів, і так 5 підходів.

   Юного спортсмена до єдиноборств і взагалі до здорового способу життя долучив батько Роман. Він є діючим спортсменом і водночас спортивним функціонером. Зокрема, Роман Вербицький є президентом федерації універсального бою Вінницької області. Хоча перша його спеціалізація – бокс.

   – Почав залучати сина до спорту із чотирьох років. По-перше, навчив його правильно стискати кулак і правильно відбивати прямі удари. Поступово Кирило навчився і уникати бокових ударів тощо, – розповідає Роман Вербицький.

   Кирило Вербицький займається спортом вже 5 років. За цей час заробив 4 Кубки і 20 медалей на різноманітних змаганнях. Серед іншого, чотири рази був чемпіоном України і є 15-разовим чемпіоном Вінниччини.

   – Син здобуває нагороди не лише у годзю-рю карате. Він також має певні досягнення й в інших видах єдиноборств. Зокрема, у кікбоксінгу, панкратіоні, рукопашному бої і ушу-саньда, – продовжує пан Вербицький.

   За словами батька, син не повинен зупинятися на досягнутому. Зокрема, тепер, після здобуття Кубку світу, є мета виграти планетарний чемпіонат і першість Європи.

SHARE