nocvn5734

Команда з Шаргородсько району «15 громада» (с. Руданське) виборола Кубок області з футболу. Вчора, 14 червня, в фіналі шаргородці в додатковий час з рахунком 2:1 (після нічиєї в основний час – 1:1) здолали ФК “Поділля” (с.Кирнасівка, Тульчинський район). Цікаво, що переможцем вийшла команда , яка виступає в першій лізі чемпіонату області, здолавши одного з лідерів вищого дивізіону.

Корективи вніс дощ

Після першого тайму перевагою володіли тульчинці. але згодом гра вирівнялася. І першою гол забила «15 громада». На останніх хвилинах основного часу ФК “Поділля” зрівняв рахунок. Зокрема, на гол Владислава Степанюка тульчинці відповіли пострілом Руслана Поповича. Але в додатковий час команді «15 громада» вдалося вирвати перемогу. Вирішальний гол провів Максим Фурман.

– Початок гри був за нашими суперниками. Спочатку ми грали від оборони, а потім почали діяти більш жорстко, і це принесло позитивні наслідки. В перерві тренери радили нам бути «злішими», більше тримати м`яч і не поспішати робити дальні передачі, а також частіше бити по воротах. Певні корективи на перебіг подій на полі вніс і дощ, – сказав Максим Фурман. – Коли суперники зрівняли рахунок, хвилин 5 – 10 нам було дуже складно. Перелом в гру вніс лише другий забитий гол. Мені вдалося його провести завдяки гарному пасу. Вдалося дістати стрімкий м’яч в підкаті і перевести його в сітку воріт. А взагалі перемогли ми за рахунок більшого бажання, ніж у суперників.

Підготовка до Кубка України

Почесний голова ГО “15 громада” Василь Вовк визнав, що гра була приблизно рівною.

– Можливо, й тульчинські хлопці заслужили на перемогу. Але в будь-якому випадку перемагає найсильніший. Ми не випадково, а заслужено дійшли до фіналу Кубку області і досягли вершини. Хлопці в фіналі грали через «не можу». Навіть, незважаючи на недостатню технічну майстерність і певні недоліки в організації гри. Адже нинішній колектив ми збирали по ходу другого кола першості області. Руданське – моє рідне село, і дуже задоволений тріумфом його команди, – каже Василь Вовк.

За словами Василя Вовка, в подальших планах команди «15 громада» – перехід до вищої ліги чемпіонату області та акумулювання ресурсів для гідного виступу там.

– Також ми збираємося представляти Вінниччину в Кубку України серед аматорських команд. В майбутньому ми збираємося передислокуватися до Шаргорода, а згодом і до Вінниці, – додав Василь Вовк.

Губернатор грає в футбол

Нагородження провели голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій (великий прихильник футболу, який і сам любить поганяти м’яча) і голова Вінницької обласної федерації футболу Ігор Гатауллін.

За словами Валерія Коровія, в нинішні не прості часи футбол на Вінниччині активно розвивається.

– Є багато керівників, особливо в сільській місцевості, які люблять і підтримують спорт № 1. З кожним роком з’являється все більше конкурентоздатних команд, особливо в районах, – каже Валерій Коровій. – До речі, футбол чимось схожий на звичайне життя: якщо навіть гарний гравець не працюватиме на команду – результату не буде. Це якраз те, чого зараз потребує Україна – спільного вирішення численних проблем.

Валерій Коровій нагадав, що мешкає в Стрижавці, підтримує і грає за місцеву футбольну команду «Нива». Планує також виступити в футбольному турнірі обласної спартакіади серед держслужбовців.

Переможці – з нижчого дивізіону

Голова Вінницької обласної федерації футболу Ігор Гатауллін підкреслив, що фінал вийшов просто чудовим.

– Ми побачили цікаву спортивну боротьбу, велику самовіддачу гравців. Не менш важливо, що суддівство було об’єктивним і чесним. І тому переміг насправді найсильніший, – наголосив Ігор Гатауллін.

Очільник обласного футболу виділив цікаву тенденцію – вже другий рік поспіль Кубок Вінниччини виграє представник нижчого дивізіону.

– Спочатку мені здавалося, що фаворитом є більш досвідчена команда Кирнасівки. Але в другому таймі гра вирівнялася, і молоді таланти Крижопільщии гарно проявили себе. До речі, це моя мрія – знаходити футбольні таланти у найбільш віддалених куточках області. Не менш важлива й масовість – щоб кількість команд-учасниць обласних змагань в наш непростий час не зменшувалася. На щастя, цього не спостерігається, – додав Ігор Гатауллін.

nocvn5706 nocvn5714 nocvn5713 nocvn5712 nocvn5711 nocvn5710 nocvn5709 nocvn5708 nocvn5707 nocvn5721 nocvn5720 nocvn5719 nocvn5718 nocvn5717 nocvn5716 nocvn5715 nocvn5731 nocvn5726 nocvn5725 nocvn5724 nocvn5723 nocvn5722  nocvn5733 nocvn5732  nocvn5730 nocvn5729 nocvn5728