Сьогодні, 18 червня, відбувся виконком відділення НОК України у Вінницькій області. На ньому було визначено кращого спортсмена травня на Вінниччині. Ним став 31-річний Олег Царьков, який вперше в історії вінницької кульової стрільби виборов путівку на Олімпійські ігри. По традиції він отримає грошовий сертифікат відділення НОКУ на п’ять тисячі гривень.

   Олімпійську путівку на Ігри-2020 у Токіо (Японія) вінничанин здобув у Мюнхені (Німеччина), на третьому етапі Кубка світу з кульової стрільби. Наш спортсмен зупинився за два кроки від п’єдесталу в стрільбі з пневматичної гвинтівки з 10-и метрів, посівши у фіналі п’яте місце. Переміг в цій вправі чех Філіп Непейчал, який випередив на 1,3 бали хорвата Петара Горсу. А бронзу виграв китаєць Хаожань Ян.

   Олег Царьков – багаторазовий чемпіон та призер міжнародних змагань, чемпіонатів України, член національної збірної команди України. Майстер спорту України міжнародного класу. Родом спортсмен із Фастова, раніше виступав у змаганнях за Львівську область. Але з 2017 року захищає честь нашого регіону.

   Олег народився 22 березня 1988 року. У 2014 році Олег здобув золоту медаль чемпіонату Європи у стрільбі з гвинтівки. Це була перша нагорода найвищого ґатунку за всю історію виступів українських стрілків на першостях Старого світу за роки Незалежності України. Також він був фіналістом Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро. Олег Царьков – молодший сержант Збройних Сил України.

SHARE