З 4 по 6 листопада в Гайсині (Вінницька область) відбувся 11-й Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений майстрам спорту Гайсинщини. Основними організаторами змагання виступили Гайсинська райдержадміністрація, місцева ДЮСШ і відділення НОК України Вінницької області.

На килим виходили 152 борці з понад 20 команд – з Вінницької, Житомирської і Запорізької областей, Києва та Молдови. Медалі розігрувалися в 21 категорії – серед юнаків 2000 – 2002 р.н., 2003 – 2005 р. н. і 2006 – 2008 р.н..

Як зазначив головний секретар змагань, відповідальний за розвиток греко-римської на Вінниччині Олександр Бугаєв, всі призери отримали грамоти і медалі, чемпіони – красиві кубки. Також були визначені кращі учасники і різних номінаціях. Зокрема, найкращим борцем турніру став Владислав Тютяк (Гайсин, 2006 р.н, вагова категорія до 24 кг), який виграв чотири поєдинки.

В командному заліку перемогла збірна Конотопа (Сумська область). На другому місті – команда Гайсина, на третьому – Вінниці.

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

SHARE