На стадіоні «Олімп» в м. Могилів-Подільський відбувся фінал обласних змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 року народження. У змаганнях взяли участь 8 команд – переможеців зональних змагань з Могилева-Подільського, Шаргороду, Калинівки, Тульчина, Тростянцю, Ільїнців та дві вінницькі команди: Вінниця ЗОШ 11 і Вінниця ЗОШ 16.

На офіційному відкритті заступник міського голови Віталій Криган привітав учасників зі святом футболу, побажав блискавичної гри учасникам турніру.

Також вітальні слова лунали від голови федерації футболу Могилева-Подільського Михайла Гоцуляка і начальника відділу фізичної культури та спорту Дмитра Савкова. Приємним доповненням офіційної частини став виступ вихованців школи мистецтв.

Учасники змагань були розділені на дві підгрупи. Волею жеребкування суперниками господарів стали команди: Шаргород, Калинівка та Вінниця-ЗОШ 11. У напруженій боротьбі першу гру із футболістами Калинівки господарі виграли з рахунком 1:0. Наступні дві гри в підгрупі стали не менш плідними для могилівчан. Завдячуючи спортивній майстерності наші вибороли лідерство у своїй підгрупі і здобули право на фінальну зустріч.

У фіналі турніру «Шкіряний м’яч» ми зустрілися із командою Вінниця ЗОШ 16. Вінничани у своїй підгрупі зіграли на одну гру менше. Адже команда із Ільїнців відмовилась від останньої гри, яка не впливала на результат. Саме це зіграло вирішальну роль в фіналі. В підсумку з 40 команд представлених у обласних змаганнях на призи клубу «Шкіряний м’яч» могилівчани посіли друге місце. Перше здобула команда Вінниця ЗОШ 16, третє за Тростянецькою командою.Під час офіційного закриття обласного турніру переможців нагороджено кубками, грамотами та дипломами за зайняті місця і в особистих заліках.

160426-100428-4329

SHARE