На стадіоні ім. Я. Кулика м. Вінниця пройшла обласна Спартакіада серед працівників в загальноосвітній системі, присвячена Дню працівників освіти.

   На Вінниччині стало вже доброю традицією щороку у вересні проводити Спартакіаду
працівників освіти. Для участі в змаганнях по легкій атлетиці, кульовій стрільбі, міні-футболу, настільного тенісу, шахів та шашок приїхали команди з 21 районів та міст Вінницької області.

   Під час урочистого відкриття всі команди, колону яких очолювали юні барабанщиці
Вінницького МПДЮ ім. Л. Ратушної, пройшли маршем по стадіону під керівництвом Олександра Боровського і балетмейстера Валентини Боднар. Перед почесними гостями юні барабанщиці виступили з показовим номером, майстерність виконання яких було вище всяких похвал.

   У церемонії урочистого відкриття спартакіади брали участь: заступник голови ОДА Олександр Крученюк, в. о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Володимир Буняк, голова обласної організації профспілки працівників освіти і науки, депутат Вінницької обласної ради Сергій Пугачов, нач. управління фізичної культури та спорту ОДА Сергій Чернявський, нач. обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, головний суддя змагань Геннадій Бочаров, голова Вінницької міської організації профспілки освіти Петро Соловей і директор обласного Будинку культури учителя Тетяна Мельник.

   Після хвилини мовчання виступили: Геннадій Бочаров і Сергій Пугачов, потім по всьому стадіону пролунав Гімн України, ознаменувавши офіційне відкриття спартакіади. Урочистість і красу спортивного свята доповнили танцювальна група «Радість» під керівництвом заслуженого працівника культури України Віктора Бойка. Його вихованці виконали танець «Калинонька». Потім вокальний ансамбль «Шкільні роки» та хореографічний ансамбль «Мрія» Вінницького районного Будинку творчості школярів виконали пісню «Україна – це світло».

   Урочисто закривали церемонію відкриття спартакіади Вінницька обласна спеціалізована ДЮСШ. Майстри спорту України Дмитро Бордяковський і Наталія Юськів (тренер Юрій Голяк) виконали «Акробатичний етюд».

   Потім почалася основна боротьба на спортивних об’єктах.

   У легкій атлетиці на дистанції 800 м у чоловіків кращим був Томашук Олександр (Калинівський р-н), друге місце за Ямпільським районом, третє – за Вінницьким.

   У настільному тенісі з великими труднощами в трьох партіях кращою стала Попівнюк Валентина (Літинський р-н). У чоловіків впевнену перемогу здобув, також представник
Літинського району Лисіцкий Ярослав. Друге місце за Ямпільським районом.

   У шахах найкращим був Горобець Андрій (Могилів-Подільськ), 2 місце за Горбатюком
Дмитром (Літинський р-н), третє – Лозовський Микола (Крижопільський р-н).

   У змаганнях з шашок небуло рівних Дьоміну Олександру (Бершадський р-н), 2 місце посів представник з Хмельницького району Ядвіжин Анатолій, третє місце за Мельником Анатолієм (Калинівського району).

   У кульовій стрільбі, як завжди поза конкуренцією була Вінницька школа.

   Чемпіонкою спартакіади стала Олена Войтович, другим був Пісняк Олександр (Ямпільський р-н), третім – Віталій Слівінський (Бершадський р-н).

   Завершували обласну спартакіаду вчителів футболісти. Чемпіонами з міні-футболу стала команда Ямпільськогорайону, друге місце за футболістами Вінницького району, третє – Бершадський район.

   Чітко впорався зі своїми функціями головний суддя цього футбольного марафону Сергій Рабцун (Калинівка).

   У загальнокомандному заліку головний трофей цієї спартакіади завоювала команда вчителів Ямпільського району. Друге місце зайняв Бершадський район. Трішки несподіваним стало для всіх третє місце Калинівського району. У п’ятірку кращих також потрапили команди Могилів-Подільського району (4 місце) і Літинського (5 місце).

   За Козятинське міське управління освіти і спорту виступали: Юлія Дінська, ставши чемпіоном на дистанції 200 м серед жінок, Світлана Симачова, у впертій боротьбі завоювала срібну медаль, Олександр Примак (4-е місце в кульовій стрільбі), Анатолій Добржанський, що показав хороший результат і гру з шахів в дуже солідній компанії, Володимир Закорчевний представляв Козятин з шашок, Володимир Тучак вдало дебютував в настільному тенісі, увійшовши на 7-му місці в десятку найсильніших.

   У підсумку, спортсмени Козятинського міського управління освіти та спорту з 26-и команд посіли 9 місце, потрапивши в десятку кращих.

   Спортивне життя області триває і ми, природно, будемо чекати нових спортивних перемог від наших вчителів.

Володимир СІМАЧОВ, член АСЖУ

SHARE