Колегія управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації відбулася 19 лютого. На заході були присутні члени колегії: начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, голова колегії Сергій Чернявський, заступник начальника – начальник відділу фізичної культури та спорту управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, заступник голови колегії Олександр Олійник, голова ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області» Павло Хникін, начальник управління фінансів соціально-культурної сфери та місцевих органів влади Департаменту фінансів облдержадміністрації Віктор Квят, заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної Ради» Тетяна Корзун, директор комунального закладу «Вінницька школа вищої професійної майстерності» Андрій Корнійчук, заступник директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації – начальник управління молодіжної політики та електронного врядування Ірина Коцюбівська, голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко, головний спеціаліст управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, секретар колегії Олександр Бугаєв.

   Порядок денний передбачав вирішення п’яти питань. Зокрема, обговорювали включення важкої атлетики до літніх пріоритетних видів спорту, закцентувавши на тому, що в області є багато спортсменів, які успішно виступають на змаганнях Національного та Міжнародного масштабів.

   Винесли на огляд питання про затвердження списку на отримання стипендій обласної державної адміністрації та обласної Ради провідними спортсменами області, членами збірних команд України у 2020 році.

   «Укладаючи розмір стипендії, найбільша увага приділялася зайнятим призовим місцям спортсменами на змаганнях Міжнародного рівня. Саме європейські та світові першості є пріоритетними для підбору спортсменів, які отримуватимуть стипендії», – сказав Олександр Олійник.

   Погодили подання кандидатури майстра спорту СРСР з волейболу Петра Поветкіна на призначення стипендії видатним діячам фізичної культури і спорту від Вінницької області.

   Затвердили список на отримання стипендій обласної державної адміністрації та обласної Ради ветеранам спорту Вінниччини у 2020 році, а також обговорили питання про надання грошової винагороди спортсменам та тренерам області.

Андрій МАКРУШИН

SHARE