13–15 вересня Козятин салютував до Дня фізичної культури в Україні. Відкрили цей спортивний марафон кращі тенісисти Козятина, Шепетівки та Фастова, взявши участь в особистій першості Козятинської дирекції Південно–Західної залізниці з настільного тенісу. У ньому взяли участь 20 чоловік. Змагання проходили в Залізничному Будинку культури, науки і техніки. Козятинську дирекцію представляли колективи: локомотивного і вагонного депо, дистанція сигналізації та зв’язку. Протягом шести годин йшла боротьба тенісних столів. В кінцевому підсумку в шістці фіналістів: Євген Оліцинський (дирекція), Олександр Далевський (ТЧ–3), Володимир Тучак (ТЧ–3), Віталій Кушніра (Фастів), Володимир Зубарєв (Шепетівка) та Дмитро Шутов (ВЧДР–3). У групі фіналістів, як і ожіданіеравних не було Євгену Оліцінскому і Олександру Далівському. Зустріч за I і II місця між ними була окрасою всього турніру. Переміг в цій супер-зустрічі по партіях (2:1) Євген Оліцинський, ставши другий рік поспіль кращим тенісистом, показавши впевнену, технічну гру, довівши ще раз,що він є зараз першою ракеткою Козятинської дирекції. Третє місце серед чоловіків зайняв представник локомотивного депо ст. Козятин Володимир Тучак. Для нього це вперше великий успіх в такій солідній компанії. Серед жінок поза конкуренцією була представниця Фастова – Наталія Ільяшенко, ставши чемпіонкою. Друге місце зайняла Ольга Федорук (локомотивне депо ТЧ–3), третє ветеран настільного тенісу – Олена Деркач (ВЧДЕ–3 ст. Козятин). Нагороджували всіх призерів серед чоловіків і жінок дипломами, інструктор по спорту Козятинської дирекції Олена Данилюк, організувавши ці змагання на високому рівні. Все було чітко, але найбільш хвилюючим, зворушливим і несподіваним моментом було, коли чоловіки подарували жінкам гарні букети квітів, привітавши їх з Днем фізичної культури.

   Чудовий подарунок до Дня фізичної культури подарував всім любителям футболу ФК «Моноліт» показавши гостроатакуючий, змістовний, результативний і мобільний футбол, – впевнено перегравши в черговому турі чемпіонату області у вищій лізі на своєму полі ФК «Авангард» Ладижин з рахунком 6:0 (4: 0). У першому таймі Дмитро Мохнанчук забив два м’ячі, по одному Дмитро Балинський і Віталій Ольхович з пенальті, зробивши також дубль, як і Дмитро Мохнанчук в цій зустрічі.

   У наступному турі 21 вересня Козятинську команду у себе вдома прийматиме ФК «Орлівка», який в цьому турі в гостях переграв лідера ФК «Факел» Липовець з рахунком 1:0 (0:0). Давайте три рази сплюнемо, щоб була чергова удача у ФК «Моноліт», який перемістився на друге місце набравши 4 очки, у ФК «Орлівка» – 3 очки. Ще один приємний сюрприз до Дня фізичної культури подарувала всім любителям спорту і футболу друга команда міста ФК «Локомотив» і ФК «Ветеран» Козятин. Організаторами такої зустрічі були: Олександр Шевчук (голова міської федерації), Володимир Добржанський (начальник команди «Локомотив»), а також ветеран футболу Павло Занюк. У цьому поєдинку, який зібрав численних глядачів взяли участь ветерани футболу: Віктор Обущак, Павло Занюк, Сергій Тураєв, Олександр Шевчук, Дмитро Шутов, Микола Пасічник, Юрій Заїка, Сергій Ткач, Данило Середін, Євген Кумченко, Володимир Добржанський, Микола Грищенко та інші ветерани футболу. Виграла цю зустріч більш молода команда «Локомотив» з рахунком 4:3 (4:0).

   22 вересня ФК «Локомотив» Козятин чергову зустріч відкритого чемпіонату Калинівського району буде проводити в гостях у с. Павлівки.

   Для тих любителів футболу, які уважно стежать за виступом команд не тільки в Вищій лізі, а й у першій, хочу повідомити в черговому дербі ФК «Колос» Махнівка на своєму полі переміг більш імениту команду «Промінь» Глухівці з рахунком 2:0 (0:0). Відкрив рахунок Максим Савро з пенальті, другий м’яч забив в красивому стрибку головою Богдан Бардієр. Це друга поразка поспіль Глуховецький футболістів в новому чемпіонаті. Після трьох турів «Колос» Махнівка на шостому місці, ФК «Промінь» Глухівці на сьомому, перед цим дербі Глуховецька команда програла на своєму полі лідеру ФК «Горизонт» Хоньківці з рахунком (1:2).

   У День фізичної культури в Центрі дитячої та юнацької творчості міста пройшли змагання з шахів. Перше місце зайняв Дмитро Шкрябій, набравши 6 очок з 7 можливих. Друге місце завоював Микола Гречко, цього ветерану 85 років, він показав для свого віку відмінний результат, набравши 5 очок з 7. На третю сходинку п’єдесталу пошани піднявся Ігор Хуторний, який також набрав 5 очок, але у нього був гірше коефіцієнт. Головним арбітром цього почесного турніру був Віктор Бузько, показавши ще раз свою професійну майстерність. У змаганнях також брали 19 юних шахістів, які тільки встали на великий шаховий шлях, отримуючи хорошу школу від ветеранів.

Володимир Сімачьов – член АСЖУ, журналіст міжнародній спортивній асоціації

SHARE