II Юнацькі Олімпійські ігри пройдуть з 12 по 21 лютого у норвезькому Ліллехаммері. Змагатимуться понад 1100 атлетів з 71 країни віком від 15 до 18 років. Вони  розіграють 70 комплектів нагород у 15 традиційних зимових дисциплінах.

Вінничан серед представників української збірної немає, адже зимові види спорту у нас не особливо розвинені. Але Вінниця все одно долучиться до Юнацької Олімпіади – з цієї нагоди в місті над Бугом в п’ятницю, 12 лютого, буде урочисто піднято Олімпійський прапор. Захід пройде на Майдані Незалежності, біля Вінницької міської ради. Його організовує відділення НОКУ. На спортивне свято запрошуються всі охочі, і в першу чергу молодь.

– В рамках свята підняття Олімпійського прапору (під Гімн України) ми також проведемо олімпійську зарядку DO LIKE OLYMPIANS! («Роби, як Олімпійці»!). Обов’язково організуємо вікторину для дітей (з питаннями на олімпійську тематику) з призами. Плануємо також запросити співака. І, зрозуміло,  присутніх привітають з початком  Юнацьких Олімпійських ігор спортивні керівники, – розповів голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін.

43164