17 вересня у селі Чернятині (Жмеринський район) зустрічали зірок спорту – учасника Олімпійських ігор із легкої атлетики Михайла Книша і дворазового срібного олімпійського призера з плавання Павла Хникіна. Окрім місцевих школярів, на зустріч були запрошені учні із сусіднього села Северинівка, яка неодноразово визнавалося кращим в Сільських іграх різного рівня. Захід пройшов за підтримки відділення НОК України у Вінницькій області.

   Загалом на нього завітали близько 180 дітей, які навчаються у середніх і старших класах. Господарі привітали зіркових гостей «хлібом-сіллю» і презентували свої досягнення у спорті та художній самодіяльності. Ведучі нагадали історію світового Олімпійського руху. Також школярі взяли участь у кількох конкурсах: човниковому бігу, стрибках зі скакалкою і комбінованій естафеті (такі проводяться на комплексних спартакіадних змаганнях «Олімпійське лелеченя).

   – Минулому році наші діти мали досягнення на обласному рівні зі скелелазіння, іграх із різних видах спорту «Олімпійське лелеченя» тощо. Наразі готуємо велопробіг від Чернятину до Бару, турнір із міні-футболу, – каже учитель фізичної культури Чернятинської школи Михайло Рожок.

   Михайло Книш навчив школярів оригінальній сидячій зарядці, яка заряджає енергією. Ці вправи сподобалися дітям. Олімпійці розповіли про свій спортивний шлях, поділилися секретами успіху та агітували вести здоровий спосіб життя. Школярі задавали запитання, на які отримали вичерпні відповіді.

   Учасники Олімпійського уроку отримали сувеніри НОК України: тематичні щоденники, книжки, значки. Гості подарували навчальному закладу комплект м’ячів.

SHARE