Вінницька збірна борців греко-римського стилю успішно виступила на міжнародному турнірі «Світло Ханука» в місті Лод (Ізраїль). Наші юні спортсмени привезли додому золоті нагороди. Вінницю представляли чотири спортсмени під керівництвом тренерів Олександра Кулібаби і Олександра Сержанюка. Троє із них здобули медалі найвищого ґатунку. У ваговій категорії до 22 кг чемпіоном став Володимир Сержанюк (діти 2009 – 2011 р.н.), у вазі 32 кг – Артем Чернега (2008 – 2010 р.н.), у вазі 62 кг – Олександр
Тарновецький (2004-2005 р.н.). Ці досягнення здобуті в серйозній конкуренції. Адже в змаганні брали участь борці кількох країн – України, Ізраїлю, Литви, Німеччини і Росії.

   – Для наших дітей це був перший міжнародний старт за кордоном. А для двох найменших чемпіонів, мого сина Володимира і Артема Чернеги – це взагалі дебют на будь-яких змаганнях. Вони трохи побоювалися перед початком турніру. Але разом із Олександром Кулібабою ми спромоглися психологічно налаштувати спортсменів на боротьбу, що й принесло результат, – каже тренер з греко- римської боротьби Вінницької ШВСМ Олександр Сержанюк. Володимир Сержанюк виграв турнірі 4 поєдинки; Артем Чернега – 3; Олександр Тарновецький – 2, а ще в одній сутичці суперник здався без боротьби, тверезо оцінивши свої шанси.

   – Секрет перемог наших дебютантів – копітка підготовча праця. Діти наполегливо працюють на тренуваннях, не жаліють себе. Навіть наймолодший із наших учасників, семирічний Володимир Сержанюк розуміє, що треба викладатися на повну, – пояснює
Олександр Сержанюк.

   Зрозуміло, чемпіони побували й на екскурсіях в Ізраїлі. Вони відвідали стародавній Єрусалим і побачили Мертве море. Щоправда, через дощ і піщану бурю покупатися не вдалося.

SHARE