В останній день зими у залі засідань Вінницької районної ради відбувся чемпіонат районних сільських спортивних ігор з шахів та шашок серед чоловіків й жінок. Він пройшов за підтримки відділення НОК України Вінницької області.

Стартували інтелектуали з Агрономічного, Бохоників, Жабелівки, Комарова, Мізяківських Хуторів, Оленівки, Парпурівців, Стрижавки та Стадниці. На змагання завітали голови райдержадміністрації Віктор Шмігель та районної ради Сергій Сітарський, ВРО ВФСТ «Колос» АПК України Родіон Юсумбелі, депутати районної ради Наталія Добровольська, Аркадій Верховод та Парпуровецький сільський голова Василь Шевчук.

Розпочався захід з акапельного виконання присутніми гімну України.

Сергій Сітарський привітав спортсменів, побажав їм цікавої, чесної, справедливої гри, неймовірних вражень та чудових емоцій. Віктор Шмігель приєднався до сказаного й навіть зіграв внічию одну партію у шашки з головним суддею турніру Олександром Катюхою. Далі арбітри ознайомили учасників турніру з правилами та регламентом гри.

У результаті цікавих та напружених шахових поєдинків, першість серед чоловіків здобув Олексій Гаврилюк, друге місце – Аркадій Верховод, третє – Юрій Подорожняк. Серед жінок І місце – Єлизавета Станіславчук, ІІ – Олена Багаєва, ІІІ – Тетяна Білошкурська.

Найкращим з шашок став Іван Івацько, другим – Анатолій Чорноморець й третім – Сергій Шаповал. Першість серед жінок виборола Людмила Баранович, ІІ місце – Олена Багаєва та ІІІ – Тетяна Білошкурська.

У загальнокомандному заліку перше місце здобули шахісти з Бохоників, друге – зі Стрижавки. Найкращими у шашках стали інтелектуали з Стадниці, другими –  аматори зі Стрижавки, третіми – спортсмени з Парпурівців.
Переможців особистих змагань було нагороджено грамотами та символічними подарунками, а найкращі колективи – дипломами та кубками. Призи вручали голова ВРО ВФСТ «Колос» АПК України Родіон Юсумбелі та головний суддя турніру Олександр Катюха.

– Ми дуже вдячні спортсменам, які взяли участь у змаганнях та продемонстрували майстерну гру. Але, на жаль, аматори не зі всіх сільських та селищних територіальних громад змогли взяти участь у турнірі. Хоча відповідну телефонограму за підписом заступника голови РДА Миколи Джиги було розіслано заздалегідь. Для фізкультурників було створено належні умови. В такий нелегкий для країни час нам потрібно єднатися, підтримувати один одного і бути прикладом для майбутнього покоління – зазначив Родіон Юсумбелі.

Олена КОНДРАТЮК.

чемпіонат районних сільських спортивних ігор з шахів та шашок серед чоловіків й жінок OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA