В усіх регіонах нашої держави Національним Олімпійським комітетом України спільно з Coca-Colа Foundation реалізується Всеукраїнський спортивно-інтерактивний проєкт серед дітей та молоді #OlympicLab, завдяки якому, відбувається знайомство з провідними спортсменами держави, олімпійцями, поширюються олімпійські цінності.

     Так, учні Чернятинської школи Северинівської територіальної громади Вінницької області зібрались в своїй спортивній залі, щоб взяти участь в спортивних змаганнях «Олімпійці серед нас» та чекали з нетерпінням на довгоочікувану зустріч з відомими спортсменами-олімпійцями.

     На захід завітав срібний призер Олімпійських ігор в Сіднеї з велосипедного спорту, начальник відділу спорту та рухової активності Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної державної адміністрації – Сергій  Чернявський, а також двічі срібний призер Олімпійських ігор в Барселоні з плавання, голова регіонального відділення НОК України – Павло Хникін.

     Перед самими змаганнями Пало Хникін провів із дітьми розминку для розігріву м’язів. Діти радісно повторювали рухи та усміхались. Далі відбулись веселі старти і всі учасники були натхненні цим процесом, проявляли вправність, спритність, вболівали за друзів та щиро раділи перемогам, а по завершенню – всі без винятку отримали подарунки від НОК України за олімпійським принципом: «Головне не перемога, а участь!»

     Після змагань у рамках заходу #OlympicLab за напрямом «Розвиток/добробут – пізнай себе» Сергій Чернявський зустрівся з дітьми в актовій залі та розповів про участь в олімпійських іграх, як спорт допомагав розвиватись та пізнавати свої сильні сторони, поділився смішними історіями зі спортивного життя. Діти задавали багато запитань та відразу запросили Олімпійців на наступну зустріч.

 

                                                                                         Лана Свєтлова

SHARE