Чемпіонат Вінницької області та IV відкритий турнір з рукопашного бою серед юнаків та юніорів, присвячений пам’яті Почесного президента Вінницької обласної федерації рукопашного бою, полковника поліції Ігоря Олександровича Анісімцева відбулися у спортивному залі ГУ Національної поліції міста Вінниці протягом першого-другого лютого.

     Змагання відкритого турніру на честь Ігоря Анісімцева проводяться вже вчетверте. Вони вже стали традиційними та наймасовішими змаганнями з рукопашного бою на Вінниччині. Щороку кількість учасників збільшується і на турнір приїжджають спортсмени з різних областей України. Цього року участь у змаганнях взяли збірні команди Волинської, Чернівецької, Житомирської,  Хмельницької областей, команди п’яти спортивних клубів Вінницької області – СК «БАРС» Ямпільського району, Томашпільської РДЮСШ «Альтаїр», СК «КРАБ» Крижопільського району, СК«Сапсан» міста Чечельник, Погребищенської ППДШ та Вінницької обласної федерації бойового самбо.

     Окрім спортивних осередків, участь також взяли команди силових структур, а саме: Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області, підрозділу «Альфа» СБУ у Вінницькій області, Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України, старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова, військової частини 3008 Національної гвардії України, Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області, підрозділу 95-ої десантно-штурмової бригади, навчально-тренувального центру десантно-штурмових військ.

     Змагання проводилися у два дні, в індивідуальному заліку. Спортсмени змагалися за олімпійською системою (на виліт). У кінці другого дня змагань підводилися також загальнокомандні результати і визначалися переможці в особистих виступах.

     Нагородження проводили друзі і колеги Ігоря Анісімцева, які продовжують його справу в спорті чи в силових структурах.

     За результатами чемпіонату перше місце серед силових структур посіла команда військової частини 3008 Національної гвардії України, на другу сходинку піднялися представники Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області, на третьому – підрозділ «Альфа» СБУ у Вінницькій області.

     Місця серед спортивних клубів розподілилися наступним чином: переможцем змагань став спортивний клуб «КРАБ» Крижопільського району, срібним призером – збірна команди Волинської області, а бронза у представників Чернівецького району.

     Переможці та призери змагань отримали цінні нагороди – грамоти, медалі і кубки.

Андрій МАКРУШИН

SHARE