Змагання із баскетболу 3*3 (стрітбол) відбулися на спортивному майданчику школи-гімназії №30 міста Вінниці 23 серпня. Вони були присвячені Дню Державного Прапора України та пройшли за підтримки управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА, Федерації баскетболу Вінницької області та ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області». Учасниками стали представники тринадцяти колективів із міста Вінниці та Вінницької області.

   За допомогою жеребкування колективи були поділені на чотири групи, із якої по одному представнику виходили у півфінальні дуелі та боролися за вихід у фінал. У результаті, до фіналу потрапили команди «Півтора землекопа» та «МР». Бронзові нагороди виборов колектив «Без баб», а переможцем турніру став колектив «Півтора землекопа». Переможці та призери змагань отримали грамоти від управління фізичної культури та спорту Вінницької обласної державної адміністрації, а також медалі і кубки.

   «Хотілося б частіше проводити такі турніри, але на заваді став карантин. Сподіваємося, що надалі будуть подібні змагання і на них прибуватимуть все більше колективів», – зазначив голова Федерації баскетболу Вінницької області Сергій Дусь.

Андрій МАКРУШИН 

SHARE