Шаховий рік на Вінниччині 12 січня відкрили традиційним турніром «Зимовий дебют» у Жмеринці. Він пройшов за підтримки міського відділу сім’ї і молоді та Будинку науки і техніки.

   А представник обласної федерації шахів подарував організаторам 15 комплектів фігур і шахівниць, які були використані під час ігор. Адже на старт вийшла велика кількість юних спортсменів – аж 95 юнаків і дівчат не старше 14 років. Вони представляли Вінницю, Немирів, Крижопіль, Комаргород (Томашпільський район), Гнівань (Тиврівський район) і господарів поля.

   Реальну боротьбу за перемогу в загальному заліку вели представники Вінницької шахової школи і жмеринчани. Після напружених баталій перше місце зайняв вінничанин Лев Кержнер. Разом із ним трійку кращих склали Павло Паславський (Вінниця) та Єфрем Скакун (Жмеринка). Чемпіонкою серед дівчат стала вінничанка Катерина Скакун. Загалом організатори вручили не лише Кубки і медалі, але й 30 цінних призів у різних видах заліку.

   – В Жмеринці шахами займається близько півсотні дітей, із якими працюють три тренери. Нещодавно ми виграли командний Кубок на обласному турнірі в Крижополі. За рік організовуємо чотири змагання – по два дорослих і дитячих. Подарований обласною федерацією інвентар допоможе нам проводити масові турніри, – каже тренер з шахів Жмеринки Віктор Личкін.

SHARE