Вінничани вибороли низку нагород на відкритому чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці та на Всеукраїнських юнацьких змаганнях, які пройшли у вінницькому спорткомплексі «Авангард».

   На килим виходили представники різних областей України і збірна Азербайджану. Команда чоловіків Вінницької області посіла друге місце, пропустивши вперед Миколаївських спортсменів. На третій позиції – збірна Львівщини. Наша жіноча збірна посіла шосту сходинку.

   За словами тренера національної збірної України зі стрибків на акробатичній доріжці, вінничанина Михайла Трофименка – ці результати є досить очікуваними.

   В особистому заліку найбільше відзначився 18-річний вінничанин, майстер спорту України Іван Чуприна. Він переміг в першій вправі і водночас в багатоборстві. І таким чином здобув путівку на чемпіонат Європи, який пройде 4-11 травня в Гетеборзі (Швеція).

   «Іван Чуприна вже виступав на чемпіонаті світу, але тоді не здобув лаврів. Він тренується у мене і у Людмили Баннікової, – каже Михайло Трофименко. – Окрім Івана Чуприни, до збірної України ми включаємо стрибунів із Сумської, Львівської і Донецької областей».

   Паралельно відбувалися Всеукраїнські змагання зі стрибків на акробатичній доріжці серед юнаків 2008-2013 р.н.. Тут в активі вінничан – чотири нагороди. Срібними призерами стали Олександр Зарубін і Маргарита Гнатюк, бронзовими – Юлія Смолій і Карина Заіченко.

   «Щоб займатися стрибками на акробатичній доріжці, треба мати певний талант. Адже це складно-координаційний вид спорту. Новачків набирають, в залежності від здібностей. Зазвичай у 5-7 років, але не пізніше», – сказав Михайло Трофименко.

Михайло ШАФІР

SHARE