Ще не встиг затихнути гімн нашої країни на великому Європомості (там синьо-жовта збірна виграла командний залік!), як провели чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків до 15 років. Він відбувся у Славутичі (Київська область). За медалі боролися представники двох десятків областей, серед яких і Вінницька. До нашої збірної входили вісім юних силачів із міста над Бугом, Городківки, Турбова і Жмеринки.

     Вихованець Городківськоі школи Максим Гижко здобув срібло чемпіонату України. Його підготував відомий тренер Олександр Рябенький.

     Ще низка юних атлетів Вінниччини виступили гідно, побили власні рекорди та рекорди області. А також принесли залікові очки у скарбничку нашої команди. Серед них був перспективний представник Турбова Володимир Чмих, що посів 10-е місце. Наймолодший учасник змагання (2008 року народження), якого підготував тренер Дмитро Бабич.

   – Володимир Чмих був на три роки молодше інших учасників. Дебютант поїхав за досвідом, а спромігся встановити чотири особистих рекорди і чотири рекорди Вінниччини (серед спортсменів до 13 років), – сказав Дмитро Бабич.

     Результатами у Славутичі також задоволені наставники вінницької важкої атлетики.

   –  Самовіддача і  жага до найвищих цілей зробить свою справу в майбутньому. Пишаємось нашими атлетами. Дякуємо за підтримку президенту Вінницької обласної федерації важкої атлетики Сергію Кармаліті та тренерам хлопців – Дмитру Бабичу та Олександру Рябенькому! – висловився старший тренер збірної України серед чоловіків, вінничанин Костянтин Соцков.

   – Від себе хочу побажати усім нашим хлопцям, які беруть участь в чемпіонаті України, блискучих перемог, адже ви – надія важкої атлетики Вінниччини. Пишаюся нашими юними важкоатлетами! – прокоментував голова Вінницької обласної федерації важкої атлетики Сергій Кармаліта.

                                                                                                     Михайло Шафір

SHARE