Спортсмени із Ладижина отримали нагороди першого всесвітнього турніру з тхеквондо в розділі «пумсе» (показові вправи) серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату «1st Lents taekwondo worldwide sports online poomsae and para poomsae championship 2020».

     – Дуже радий за наших пташенят. Маємо срібло Дарії Мигулько та дві бронзи – Іванни Цапціної та Владислава Антонюка. Щиро вітаю призерів і радію разом з вами, – каже їхній тренер Сергій Брушніцький.

     А 21 листопада відбулися вже другі аналогічні престижні всесвітні міжнародні змагання «2nd Lents taekwondo worldwide sports online poomsae and para poomsae open 2020».  В них взяли участь понад 700 спортсменів із 60 країн світу.

     У змаганнях з паратхеквондо наші атлети з ураженням опорно-рухового апарату, члени збірної команди України, спортсмени Вінницької ДЮСШ «Інваспорт» та Ладижинського спортивного клубу «Сіндо» Дарія Мигулько та Владислав Антонюк стали чемпіонами.  А у пляжному тхеквондо в розділі «пумсе» (парний розділ) наша команда в складі Анастасії Дузяк та Сергія Брушніцького виборола срібні нагороди.

     – Вітаю всю нашу команду і дякую за чудову роботу спортсменам та щиро дякую за підтримку усім причетним, – прокоментував Сергій Брушніцький.

Михайло ШАФІР

SHARE