З 15 по 18 серпня у Мінську (Білорусь) проходив другий Євроазіатський фестиваль з хокею на траві серед юнаків та дівчат. В змаганнях взяли участь команди Білорусі, Росії, Голландії і України.

   Вінницю представляли вихованці ДЮСШ «Авангард» (Калинівка). Вони стартували у турнірах вікових категорій 12-13 років та 14-15 років.

   – Ігри тривали протягом чотирьох днів. Обидві наші команди на груповому етапі у своїх вікових категоріях зайняли перші місця. Це дало їм змогу грати у фіналах, –
розповідає тренер ДЮСШ «Авангард» Віталій Бондарчук.

   Молодша команда калинівчан програвала після першого періоду збірній міста Замосточ’є (Білорусь) – 0:1. Але наші хлопці знайшли у собі сили. І, проявивши волю до перемоги, подужали суперника із рахунком 2:1. Таким чином в їхньому активі – золото!

   У старшій віковій категорії команда ДЮСШ «Авангард» зустрілась із господарями турніру ХК «Мінськ». Основний час фіналу закінчився із рахунком 2:2. Але, на жаль, по буллітах (хокейні пенальті) калинівчани поступилися – 0:2. Таким чином їм дісталися срібні нагороди.

   Також в рамках фестивалю наші земляки не тільки грали у хокей на траві, але й змагалися в інших ігрових видах спорту. В турнірі «волейбол-хокей» приймали участь 16 учасників.Тут наші Вадим Мед і Влад Підвербний стали переможцями і були нагородженні пам’ятними кубками. А у заліку «теніс-хокей» бронзу здобув калинівчанин Артем Акатьєв, який також отримав кубок.

   – Я і мої вихованці дуже задоволені фестивалем. Адже це дало можливість отримати безліч емоцій та досвіду, – підсумував Віталій Бондарчук.

SHARE