З 5 по 7 березня у Києві провели Міжнародний рейтинговий турнір «Taekwondo Cup». Він пройшов за підтримки Федерації тхеквондо України. За медалі боролися близько 900 спортсменів – із України, Естонії, Білорусі та Молдови.

     Серед них – й 12 вихованців Центру Олімпійського тхеквондо «Red Sun» (Вінниця). Їх підготували досвідчені тренери Тамара Карапетян і Леонід Кулаковський.

     Згідно із турнірної сіткою, вихованці Центру «Red Sun» провели по 4-8 бої. Високий рівень підготовки продемонстрували усі вінницькі спортсмени. Кожен з них мав величезне бажанням перемогти. Але тільки чотирьом представникам Центру «Red Sun» вдалося вибороти нагороди.

     Чемпіонкою у категорії «юнаки» стала Анна Рожок-молодша (вага до 27 кг). Серед кадеток маємо дві бронзи: Мар’яни Богословської (до 44 кг) і Анастасії Рожок (до 47 кг). Також бронзову нагороду серед молодших юнаків виборов Артем Полєтаєв (до 24 кг).

   – Для Центру Олімпійського тхеквондо «Red Sun» це були перші змагання у нинішньому році. Ми приїхали отримати величезний досвід у боротьбі з сильними спортсменами у міжнародному турнірі. А також взяли участь у навчально-тренувальному зборі, який відбувся вже після змагань. У ньому взяли участь 330 таеквондистів. Висловлюємо подяку керівнику всіх цих заходів Валерію Брунсу за потужну організацію, теплий прийом та чудовий обмін досвідом спортсменів, – сказала директор Центру Олімпійського тхеквондо «Red Sun» Анна Рожок.

 

                                                                                                    Михайло Шафір

SHARE