nocvn56354

Підійшов до завершення фінал Всеукраїнського проекту «#ТиЛідер: Твори! Вивчай! Перемагай!» Національного олімпійського комітету України. Його гостинно приймав санаторний комплекс «Пуща-Озерна». Як повідомляє сайт НОК України, проведення такого заходу стало можливим завдяки підтримці Програми розвитку ООН та Фундації «Кока-Кола» в рамках міжнародної програми «New Word».

Протягом тижня діти не лише змагались у спортивних змаганнях, демонстрували свої творчі та інтелектуальні здібності, спілкувались з олімпійськими чемпіонами та призерами, а дізнавались багато корисної й цікавої інформації, яка направлена на виховання у дітей лідерських якостей та дбайливого ставлення до навколишнього середовища. В урочистій церемонії закриття взяли участь призери Олімпійських ігор з вітрильного спорту Альона Пахольчик, зі стрибків у воду Ілля Кваша і новоспечений чемпіон світу з греко-римської боротьби Жан Беленюк, які й вручили медалі та призи від Національного олімпійського комітету України переможцям й призерам проекту.

В рамках проекту відбулися Всеукраїнські змагання «#ТиЛідер: Твори! Вивчай! Перемагай!» (раніше вони мали назву «Олімпійське лелеченя»). Нашу область представляли учні 12-14 років шкіл Вінниці – № 27 (6 учасників) та № 6 (3 учасники). Вінницька команда здобула 1-е загальнокомандне місце ( в неофіційному заліку), набагато очок випередивши конкурентів. На 2-у місці – збірна Миколаївщини, 3-е місце посіла команда Запорізької області.

Програма змагань складалася з презентації команд, рухомої гри «снайпер», естафети та вікторини на олімпійську тематику. Окрім цього, збірним запропонували поза конкурсом скласти свій проект з екологічної тематики. «Лелеченята» Вінниччини підготували розробку щодо утеплення вікон.

– Якщо ми виступаємо на Всеукраїнському рівні, то обов’язково прагнемо перемогти. Враховуючи те, що відділення НОК України області допомогло нам з формою і подарунковими книгами про Вінниччину для команд інших регіонів, то діти дуже старалися. Наші учасники раді були побачити президента НОК України Сергія Бубку і охоче з ним фотографувалися, – сказала очільниця вінницької делегації – викладач фізичного виховання школи №27 Тетяна Розводовська.

nocvn56355 nocvn56356 nocvn56357 nocvn56358 nocvn56359 nocvn56360 nocvn56361 nocvn56352 nocvn56353