nocvn5832

Сьогодні, 26 червня, у Вінниці, на СК “Нива” пройшов турнір з футболу серед представників територіальних органів прокуратури Вінниччини. Змагання були присвячені Дню Конституції України. Їх організували обласна організація фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” і обласна федерація футболу.

В іграх взяли участь шість команд: обласної прокуратури, Вінницької міської прокуратури і чотири команди, кожна з яких об’єднала по кілька районних прокуратур (згідно із запланованим укрупненням).

Перемогла в турнірі збірна обласної прокуратури. В фінальному матчі вона розгромила команду Вінниці і Вінницького району з рахунком 5:1. Бронзові нагороди здобула команда, яка об’єднала представників органів прокуратури зі Жмеринського, Шаргородського, Барського і Тиврівського районів.

Євгеній Багрій із команди прокуратури Вінницької області став кращим бомбардиром турніру. Він забив шість голів в трьох матчах.

– Я займався футболом в дитячому та юнацькому віці. Захоплювався грою №1 під час навчання в Академії. Зараз у прокуратурі Вінницької області підтримують тих, хто займається футболом. У нас постійно проходять тренування, команда зігрується. Саме тому нам і вдалось зараз перемогти, – сказав Євгеній Багрій. – Не менш важливо , що завдяки цьому турніру ми змогли зібратися разом і приємно поспілкуватися з колегами з різних районів. А також гарно провести час, займаючись спортом.

Нагородження проводили прокурор Вінницької області В’ячеслав Соколовий і виконавчий директор Вінницької обласної федерації футболу Михайло Прозоровський. Вони вручали м’ячі, кубки і почесні грамоти.

– Змагання серед працівників органів прокуратури ми проводимо вже протягом восьми років. Представники усіх силових структур Вінниччини займаються спортом і, зокрема, футболом. Але лише представники прокуратури проводять такі змагання системно, тобто щорічно. Їхні переможці беруть участь у загально державних змаганнях, – звернув увагу Михайло Прозоровський: