На І етапі «Олімпійського лелеченя» взяли участь школи та гімназії міста Вінниці та Вінницької області. Дякуємо всім активним закладам, які долучилися! Одними із самих активних районів були Хмільницький та Немирівський – з кожного було по три школи-учасниці.

     Цей попередній етап включав такі активності:

  • Презентація команди (назва, емблема, девіз) – від 3 до 5 хвилин.
  • Конкурс малюнку в форматі А-3 на тему «Олімпійські ігри Токіо – 2020».

     В конкурсі «Презентація команди» по сумі балів членів жюрі найвищі бали отримали наступні команди з КЗ: ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Хмільника, ЗОШ І-ІІІ ст. №27 м. Вінниці та КЗ: Ліцей №2 смт. Стрижавка, Вінницького району.

     В конкурсі «Малюнок на тему «Токіо-2020», який оцінювали викладачі художньої школи, найвищі бали отримали: КЗ: Ліцей №2 смт. Стрижавка, Вінницького району; ЗОШ І-ІІІ ст. №27 м. Вінниці та ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Хмільник.

     На фінальний етап конкурсу «Олімпійське лелеченя» запрошуються три команди-переможниці загального заліку попереднього етапу, а саме:

– ЗОШ І-ІІІ ст. №27 м. Вінниці;

– КЗ: Ліцей №2 смт. Стрижавка, Вінницького району;

– ЗЗСО I – III ст. Шаргородська гімназія.

     На жаль, лише 1 балу не вистачило команді КЗ: ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Хмільника попасти в трійку фіналістів, але відмітимо, що це нехай і невелике, але все ж таки змагання, тож наступного разу є шанс бути обов’язково в лідерах, чого дійсно бажаємо! Жодна презентація не залишила членів жюрі байдужими, а деякі навіть визвали неймовірно щирі емоції до сліз…

     Нагадаємо, що вже 1 червня (на стадіоні в центральному парку імені Леонтовича міста Вінниці) в фіналі школярі будуть змагатися в комбінованій спортивній естафеті та волейболі.

     На переможців очікуватимуть смачні та пам’ятні призи від віділлення НОК України у Вінницькій області та партнерів.

 

                                                                                                      Лана Свєтлова

SHARE