Десятого червня у Вінниці відбувся виконком обласної федерації футболу, який вів очільник цієї громадської організації Ігор Гатауллін. На засіданні були присутні його заступники Семен Ханук і Ігор Павленко, виконавчий директор обласної федерації Михайло Прозоровський, почесний президент «Ниви-В» Василь Вовк, голова обласної організації спорттовариства «Колос» Сергій Татусяк, голова ДЮФЛ області Михайло Дзюба та інші футбольні функціонери.

Ігор Гатауллін розповів про започаткування в Україні міжнародного турніру з міні-футболу серед ветеранів (старше 50 років) пам’яті відомого тренера Юхима Школьнікова. В ньому візьмуть участь команди Вінниці, Чернівців і Чернігова – тобто тих міст, де плідно працював пан Школьніков. Міжнародного статусу турніру додасть участь команди Гомеля (Білорусь). До складу вінницької команди увійдуть Іван Паламар, Павло Касанов, Сергій  Шубін та інші відомі гравці, яких в свій час успішно тренував Юхим Школьнікова.

Йшлося, що Федерація футболу України з нагоди її 25-річчя запропонувала кандидатуру Ігоря Гатаулліна на нагородження державною нагородою України. Було враховано, що весь цей час посідав ти чи інші посади у ФФУ, керував Всеукраїнською профспілкою «Футбол України» тощо.

На виконкомі було висунуто представники футбольної громади Вінниччини для нагородження відзнаками ФФУ. Це директор провідної футбольної ДЮСШ Блохіна-Бєланова Ігор Коваль і голова федерації футболу Тростянеччини Микола Каплич, який, за словами Михайла Прозоровського, підняв гру № 1 в районі «с асфальту».

Василь Вовк повідав про хід підготовки «Ниви-В» до нового сезону. Флагман вінницького футболу пройшов атестацію і отримав право стартувати в другій професійній лізі чемпіонату України. Причому, за словами, пана Вовка, в дебютному сезоні ставитиметься висока мета – вихід до першої ліги! Щоб її успішно вирішувати, команду в міжсезоння підсилять досвідченими виконавцями. Потенційних новачків переглядатимуть на трьох селекційних зборах.

На виконкомі була створена робоча група для опрацювання та підготовки нового статуту ВОФФ і затверджено кандидатури делегата матчів і офіцера безпеки Федерації футболу України на сезон 2016/ 20017 років від обласної федерації футболу.         фут 012 фут 030 фут 033

SHARE