З 20 по 22 листопада у с. Сокілець (Немирівський район), на відвідному каналі річки Південний Буг відбувся відкритий чемпіонат області «Закриття сезону» з веслувального слалому. Змагання проводились згідно протиепідемічних заходів. Заїзди проходили у різний час, під час гонок знаходилось не більше 20 осіб. На проведення чемпіонату було використано понад 8,5 тисяч гривень з обласного бюджету.

     Веслувальний слалом – це різновид спортивного веслування, що полягає в проходженні на швидкість дистанції, яка визначається порядком розташування воріт, що виставляються на річці з порогом або на спеціально облаштованому каналі. Швидкість потоку води має бути не менше 2 м/с. Змагання проводяться на дистанції довжиною 250–400 м.

     Слалом  належить до пріоритетних видів спорту у нашій області та посідає призові місця в рейтингу з олімпійських видів спорту у Вінницькій області. Він культивується у двох закладах Вінницької області, а саме: у міській дитячо-юнацькій спортивній школі №2 (м. Вінниця) та Вінницькій ШВСМ. Їхні вихованці й вийшли на старт.

Переможці та призери чемпіонату області:

У класі човнів С-1Ч

1місце – Комар Валентин (МДЮСШ №2);

2місце – Кушнір Кирило (МДЮСШ №2);

3місце – Федоренко Олександр (МДЮСШ №2).

У класі човнів К-1Ж

1місце – Харламова Ангеліна (МДЮСШ №2);

2місце – Рудковська Анна (МДЮСШ №2);

3місце – Гвоздєва Марія (МДЮСШ №2).

У класі човнів К-1Ч

1місце – Совко Сергій (МДЮСШ №2);

2місце – Федоренко Олександр (МДЮСШ №2);

3місце – Артюнін Денис (МДЮСШ №2).

У класі човнів С-1Ж

1місце – Гвоздєва Марія (МДЮСШ №2);

2місце – Полторак Дар’я (МДЮСШ №2);

3місце – Рудковська Анна (МДЮСШ №2);

Михайло ШАФІР

SHARE