nocvn5609

6 червня «Вінниця» вдома, на Центральному міському стадіоні, матчем проти команди «Поділля» (с. Кирнасівка Тульчинський район) завершила чемпіонат області з футболу 2014/2015 років (вища ліга). Ці змагання проводила обласна федерація футболу, яку очолює Ігор Гатауллін.

Футболісти обласного центру перемогли «Поділля» з рахунком 2:0. Гра була з небезпечними зіткненнями футболістів. Медичним працівникам доводилося іноді надавати допомогу гравцям.

Таким чином, «Вінниця», обійшла футболістів Кирнасівки на одне очко і здобула 2-е місце у чемпіонаті. На 3-у місці «Шляховик» (Погребище), минулорічний чемпіон області.

А чемпіоном Вінниччини достроково стала команда «Патріот» (с. Кукавка Могилів-Подільський район), яка ще наприкінці минулого року потужно почала лідирувати у чемпіонаті. І своєї вдачі вже не упустила до останнього туру. Це був дебют Кукавки у вищій лізі чемпіонату Вінниччини, та й ще такий яскравий! В активі «Патріота» перемоги і нищівним рахунком – зокрема, 16:0 з ФК «Жмеринка».

За рахунок чого ж вдалося кукавчанам так потужно стартувати і вдало зіграти на довгій дистанції у чемпіонаті області? За словами президента ФК «Патріот» Мирослава Продана, в складі команди с. Кукавка є досвідчені футболісти, які пограли у професійних клубах. Зокрема, Андрій Веретинський, Іван Дученко, Андрій Драган, Денис Кучер, (всі колишні гравці «Ниви», Вінниця), Сергій Пiдвальний (ФК «Бершадь»), Анатолій Пiдгаєцький «Нiстру» (смт. Атаки, Молдова).

«Вінниці» в цьому році треба було зосередитися на кращому виступі у чемпіонаті України з аматорського футболу, ніж у попередні роки. А тому головний тренер Сергій Руденко і гравці команди концентрували зусилля на цьому змаганні.

 nocvn5616 nocvn5615 nocvn5614 nocvn5613 nocvn5612 nocvn5611 nocvn5610