Змагання з веслування на байдарках і каное відбулися на базі комунального закладу «Спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської» третього жовтня. У них взяли участь дівчата та хлопці трьох різних вікових категорій: 2005-2006 років народження, 2007-2008 років народження та 2009-2010 років народження. Вони виступали в індивідуальних запливах на каное та байдарках на короткі (200 метрів) та довгі дистанції – 1000 та 2000 метрів.https://www.facebook.com/watch/?v=1015879122211247

   «На змагання приїхали спортсмена із міста Хмельницького, Новодністровська (Чернівецька область) та міста Вінниці, тобто у турнірі беруть участь представники трьох областей. Ці змагання є так званою підготовкою до наступного сезону. Ми зараз закриваємо цей сезон, але до турніру взяли ще молодших спортсменів, щоб оцінити їхні перспективи на наступний рік», – розповідає тренер КЗ «СДЮШОР ім. Юлії Рябчинської» Віктор Добротворський.

   Спортсмени почергово виходили на старт у різних категоріях. Проводилися попередні запливи, за результатами яких визначалися учасники малих фіналів та фіналів, у яких боролися за медалі. Можна було й справді спостерігати, що це завершення сезону, оскільки спортсмени не просто змагалися між собою, але й давали одне одному багато порад та неабияк підтримували. У запливах можна було почути, як юні веслувальники підказують як потрібно діяти на фінішній прямій та як налаштувати темп.

   Після фінальних запливів проводили нагородження переможців та призерів. Також, як підсумок року, провели нагородження кращих спортсменів школи у різних вікових категоріях та кращих її тренерів. Переможці та призери змагань отримали дипломи і медалі, а також цінні подарунки від ГО «Відділення НОК України у Вінницькій області».

Андрій МАКРУШИН

 

SHARE