У незвичному форматі пройшов Олімпійський день у місті Жмеринці Вінницької області. Це був по суті сімейний Олімпійський вікенд, де всі бажаючі збиралися сім’ями із дітьми.

     Усіх присутніх на цьому заході привітали голова відділення НОК України Павло Хникін, заступниця міського голови міста Жмеринки Ольга Боровська та заступниця голови Жмеринської районної ради Ірина Дацко.

     Координатором та головним мотиватором заходу був В’ячеслав Малюшицький – начальник відділу молоді та спорту Жмеринської міської ради.

     Всі без виключення учасники мали змогу взяти участь у різних спортивних іграх, таких як: бадмінтон, флорбол, мітання, чирлідинг, волейбол, футбол тощо. На полі панувала весела та щаслива атмосфера. До вечора кількість учасників лише збільшувалась.

     – Любий формат Олімпійського дня дуже вітається Національним Олімпійським комітетом України, особливо, якщо це сімейний формат. – дав коментар Павло Хникін. – Батьки розуміють, що дитина навіть не згадує про гаджети під час рухливих ігор, а щаслива сім’я є запорукою здорового ланцюга суспільства і, відповідно, його фундаментом.

     Наприкінці заходу відбувся розіграш, де всі переможці лотереї отримали подарунки, в тому числі кепки, футболки, браслети та сувенірну продукцію від НОК України.

 

                                                                                                  Лана Свєтлова

SHARE