Масштабно відсвяткували Олімпійський день у Тиврівському районі Вінницької області. Сьогодні, 23 червня, там відбулася естафета Олімпійського вогню. Вона складалася з дюжини етапів, кожен з яких долали понад десяток фізкультурників. Тобто загалом бігли близько 150 спортсменів – в основному вихованці районної ДЮСШ (тхеквондісти, баскетболісти, футболісти), а також молодь, тренери і ветерани спорту.

Захід підтримало відділення НОК України Вінницької області. Забіг пройшов через Селище, Гнівань і Сутиски і фінішував в Тиврові. Під час руху учасники естафети пробігли центральною вулицею райцентру і завітали на сесію районної ради. Там голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін передав факел голові районної ради Ярославу Красовському і першому заступнику голови РДА Віктору Бойку.

Свято продовжилося на стадіоні «Колос» Тиврова. Всі спортсмени  і глядачі хором виконали гімн України. Учасники заходу отримали сертифікати і сувенірну продукцію відділення НОК України Вінницької області, а учасники естафети олімпійського вогню – ще й футболки з олімпійською символікою.

– Такий масштабний забіг з передачею олімпійського факелу на Вінниччині цього року пройшов вперше. Було цікаво спостерігати, як мешканці населених пунктів, через які проходила естафета, із цікавістю спостерігали за спортсменами, – сказав Павло Хникін.

Також в рамках Олімпійського дня на стадіоні Тиврова пройшов футбольний районний Кубок «Молодість» серед юнаків від 16 років. В ньому взяли участь 8 команд.

_DSC0931 _DSC0974 _DSC1035 _DSC1038 _DSC1048

 

SHARE