У Вінницькій спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з легкої атлетики приєдналися до естафети олімпійського дня та відзняли відео із заняттями своїх спортсменів. На відео зображені найпопулярніші вправи для якісних тренувань юних легкоатлетів (відео).

   До традиційної естафети олімпійського дня долучилися вихованці КЗВОДЮСШ зі стрільби кульової. Спортсмени демонстрували практичні навички зі свого виду спорту, стріляючи по мішенях. Кожний із вихованців передав естафету олімпійського дня вінницьким спортсменам. Участь взяли Майстер спорту України Міжнародного класу зі стрільби кульової Світлана Огер, Майстер спорту України зі стрільби кульової Анастасія Жученко, Майстер спорту України зі стрільби кульової  Дар’я Яремчук, Майстер спорту України зі стрільби кульової Анна Волковська, кандидат у майстри спорту зі стрільби кульової Анна Пронь, володар першого розряду зі стрільби кульової Ігор Пилявець (відео).

   Долучилися до естафети олімпійського дня 2020 й у Ладижинській ЗОШ №2 (див. запис). Школярі та учителі навчального закладу творчо підійшли до естафети та почергово передавали її одне одному, демонструючи власні навички з улюблених видів спорту.

   Ладижинські волейболісти продемонстрували уміння виконувати вправи із цієї сфери спорту та передали естафету футболістам Ладижинської ЗОШ №2, а саме збірній команди навчального закладу по футболу.

   Ті у свої чергу продемонстрували власні вміння володіння футбольним м’ячем та тренуванням із ним. Відразу декілька спортсменів-футболістів долучилися до естафети та відзняли свої відеоролики.

   Після футболістів Ладижинської ЗОШ №2 до естафети приєдналися танцівники навчального закладу, які на своїх відео продемонстрували власні вміння не тільки красиво танцювати, але й оригінально підходити до цієї справи.

   У свою чергу, танцівники передали естафету олімпійського дня 2020 учителям навчального закладу, які відзняли відео занять фізичними вправами та передали естафету усім охочим спортсменам.

   Самбісти Ладижинської ЗОШ №2 також приєдналися до Всеукраїнської естафети та продемонстрували свої навички боротьби.

   Потрібно підкреслити, що багато учнів Ладижинської ЗОШ №2 знімали відео естафети олімпійського дня 2020, розділяючи олімпійські цінності та передавали її власним друзям, які демонстрували свої навички з улюблених видів спортивної діяльності.

   Так, до естафети долучилися учениці 3-А класу Ганна Пишна, Соломія Золкіна. Учениця 2-А класу Анастасія Склярук зняла відео із власним хобі, а також приєдналася до естафети разом зі своєю сестричкою та мамою.

   У дитячо-юнацьких спортивних школах міста Вінниці також активно долучилися до естафети олімпійського дня 2020. Спортсмени розділяють олімпійські цінності і намагаються активно брати участь у спортивних заходах та акціях.

   Вихованці спортивних шкіл демонстрували свої навички із тих видів спорту, якими займаються і почергово передавали естафету одне одному. Деякі це робили за допомогою слів на камеру, а дехто умовно кидав спортивний інвентар (наприклад, м’ячі) за кадр і у наступному відео його підхоплював інший спортсмен. Ви можете це подивитися у відео.

    У Немирові приєдналися до естафети олімпійського дня 2020 в Україні. Юні спортсмени демонструють свої вміння виконувати різні фізичні вправи та займаються улюбленими видами спорту (фото).

Спортсмени із Калинівського району приєдналися до естафети олімпійського дня 2020 в Україні. Кожен знімав відео із заняттями улюбленим спортом та передавав естафету знайомим. Потрібно наголосити на тому, що естафета вийшла досить змістовною, оскільки учасники намагалися оригінально підійти до неї та комбінували різні види спортивної діяльності (публікація).

   Таким чином, вінницька спортивна спільнота взяла активну участь у естафеті олімпійського дня 2020. Ми розділяємо олімпійські цінності та намагаємося активно займатися спортом і популяризувати його.

АНДРІЙ МАКРУШИН

SHARE