Естафета олімпійського вогню в рамках майбутніх літніх Олімпійських ігор в Токіо почалася в префектурі Фукусіма та через пандемію коронавірусу проходила без глядачів.

     Першою факел з олімпійським вогнем пронесла Азуса Івасимідзу, яка входила до складу збірної Японії з футболу серед жінок та виграла чемпіонат світу з футболу в 2011 році.

     Естафета триватиме 120 днів і протягом цього часу символ Ігор подорожуватиме територією всіх інших префектур Японії, після чого вогонь буде доставлений на церемонію відкриття, яку планується провести 23 липня.

     Олімпійські і Паралімпійські ігри в Токіо повинні були пройти влітку 2020 року, проте через пандемію коронавірусу їх довелося перенести на поточний рік. Таким чином, Олімпіада  відбудеться з 23 липня по 8 серпня, Паралімпіада – з 24 серпня по 5 вересня.

     Раніше Міжнародний олімпійський комітет (МОК), оргкомітет Олімпійських ігор Токіо і влада Японії оголосили, що іноземним глядачам не можна буде приїхати на Олімпійські ігри цього року в зв’язку з пандемією коронавірусу.

SHARE