Традиційна масова легкоатлетична естафета до Дня Перемоги відбулася сьогодні, 4 травня, на стадіоні вінницького Центрального парку культури і відпочинку. Її організував спорткомітет Вінницької міської ради за сприяння міської влади, відділення НОК України Вінницької області і спортуправління ОДА.

В заході взяли участь учні і студенти навчальних закладів всіх форм і видів акредитації. На урочисте відкриття завітали ветерани Великої Вітчизняної війни, герої АТО, олімпійці, народний депутат Сергій Кудлаєнко, очільники місцевої влади і спортивні керівники.

– Ми щиро дякуємо і ветеранам Другої світової, і воїнам, які наразі захищають нашу країну від агресора, – сказав  заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук.

– Немає жодної української родини, в якій не було б загиблих у Другій світовій війні. Ветеранів залишилося не так багато, але ми шануємо, любимо і вклоняємося ним, – підкреслив голова спорткомітету Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

– Масову легкоатлетичну естафету у Вінниці проводять, починаючи з 1947 року. Тобто за її допомогою відбувається своєрідна естафета поколінь спортсменів і фізкультурників, – сказав голова відділення НОК України Вінницької області Павло Хникін.

– У цій день всім учасникам змагань і вболівальникам бажаю не тільки перемог, а найголовнішого – чистого и мирного неба, – наголосив вінницький захисник Донецького аеропорту, ветеран баскетболу Роман Смєшной.

90-річна Ольга Твєрдохлєбова пройшла всю Другу світову війну, яку завершила в Берліні. Вона побажала юним спортсменам уникати шкідливих звичок, приділяти  велику увагу спорту і фізкультурі та вести здоротий спосіб життя. Сама вона, приміром, щодня робить гімнастику і тому зберігає до цього часу спортивну фігуру.

Після хвилини мовчання на честь загиблих воїнів та учасників Революції Гідності оголосили хвилину мовчання. Спочатку відбувся масовий старт, в якому разом з юними  спортсменами взяли участь ветерани і очільники місцевого спорту.

Результати не здивували. На чолі виявилися команди тих навчальних закладів, де приділяють спорту велику увагу. Серед шкіл першою виявилася 27-а, далі № 13 і № 7. П’єдестал пошани серед училищ окупували збірні ВПУ сфери послуг, ВПУ-7 і вищого професійного училища № 4. Серед вишів 1 – 2 рівнів акредитації – гуманітарно-педагогічний коледж, медичний і технічний коледжі. Серед вишів 3 – 4 рівнів акредитації – інститут фізвиховання ВДПУ, ВНТУ і збірна ВДПУ ім. Коцюбинського.

фут 019 фут 026 фут 035 фут 041 фут 047 фут 050 фут 053 фут 055 фут 056 фут 057 фут 062 фут 064 фут 065 фут 069 центр

SHARE