Відділення НОК України у Вінницькій області взяло участь в акції «Плоггінг по-вінницькі», в рамках якої реалізувало і всеукраїнський проєкт #OlympicLab за напрямом «Екологічний модуль».

     На початку заходу голова відділення Павло Хникін привітав учасників та коротко розповів, що дуже важливо дбати про навколишнє середовище, робити планету чистою, а особливо місто в якому живемо, бо це напряму впливає на здоров’я наше та наших родин.

     Участь в екологічній акції взяли спортсмени, тренери з американського футболу «Вінницькі вовки» та командою дівчат з чирлідингу, представники КП «Муніципальна варта» та просто небайдужі містяни, які прибрали достатньо велику територію вздовж річки Південний Буг, поблизу лікарні імені Ющенко. Кожному учаснику було роздано мішки двох кольорів: зелений – для пластикових пляшок, а сірий – для іншого сміття. Таким чином, відразу здійснили його сортування.

   – Після зими вздовж берегів річки залишається багато сміття, тому, аби воно не потрапляло до водойми та не забруднювало воду, необхідно прочистити усі береги. Олімпійський комітет переймається не тільки розвитком спорту, але й вихованням молоді, тому «Екологогічний модуль» є справді необхідним та корисним, і ми готові частіше проводити подібного роду заходи. – прокоментував Павло Хникін. –  І, хоча опівдні навіть трохи сніжило, то, коли розпочали прибирання з гарним настроєм,  погода відразу налагодилась й вийшло сонце.

     Після прибирання усі учасники змогли перекусити смачними хотдогами та піцою, що надали спонсори акції. Також учасники отримали на згадку пам’ятні футболки з логотипом «Olympic Lab» та магніти з гаслом «Спорт – це рух, а рух – це життя!»

 

                                                                                              Лана Свєтлова

SHARE